Jaki telewizor do 2000zł?

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj mieszkanie bez telewizora. Urządzenie to stanowi centrum domowej rozrywki, a zarazem – element wystroju. Czy dysponując kwotą 2000 złotych jesteśmy w stanie kupić godny uwagi odbiornik? Zdecydowanie tak, choć trzeba oczywiście pójść na pewne kompromisy. Pięć naszych propozycji to jednak najlepszy dowód na to, że każdy jest w stanie znaleźć co dla siebie.

Sony Bravia KDL-32WD750
LG 43LH560V
Hyundai FL50272
Samsung UE40K5100
Panasonic TX-40DS500E

Telewizor do małego salonu – Sony Bravia KDL-32WD750
Jeśli mieszkamy w niewielkim domu i mamy mały salon, najlepiej będzie jeśli pomyślimy o mniejszym telewizorze, na przykład 32-calowym. W taki ekran wyposażony został Sony Bravia KDL-32WD750. Pomimo niewielkich rozmiarów, drzemie w nim naprawdę ogromna moc. Urządzenie wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD o wysokiej szczegółowości i dużym kontraście oraz z wiernie odtworzonymi kolorami. Oprócz filmów, seriali i programów telewizyjnych możemy także skorzystać z serwisów internetowych, takich jak YouTube albo też obejrzeć materiały zapisane na zewnętrznym dysku USB. Dzięki eleganckiej, smukłej konstrukcji telewizor bez problemu wkomponuje się w wystrój salonu i z powodzeniem tchnie w niego nowe życie.

Sony Bravia KDL-32WD750

Funkcjonalne i wygodne w obsłudze Smart TV w LG 43LH560V
Wiele osób narzeka dzisiaj na to, że w telewizji nie ma niczego ciekawego. Tym większe znaczenie ma obecność systemu Smart TV w telewizorze. LG 43LH560V oddaje do dyspozycji swoich użytkowników system webOS 2.0 – jeden z najbardziej cenionych i najcieplej ocenianych na rynku. Jego najważniejsze zalety to szeroka funkcjonalność, intuicyjność obsługi oraz szybkość działania. Korzystanie z YouTube’a, platform wideo-na-życzenie czy przeglądarki internetowej nie stanowi żadnego problemu. Plusami telewizora są też wysokiej klasy 43-calowy wyświetlacz Full HD oraz dobry system audio. Całości zaś dopełnia stylowe, metalowe wykończenie.

LG 43LH560V
50 cali za nieduże pieniądze – Hyundai FL50272
Nawet dysponując 2 tysiącami złotych jesteśmy w stanie kupić duży, 50-calowy telewizor. Decydując się na Hyundai FL50272 zostanie nawet jeszcze co nieco w portfelu. Zakupu nie będziemy też żałować – odbiornik wyświetla czysty, płynny i ładny obraz o rozdzielczości Full HD, który zapewnia świetne wrażenia wizualne, niezależnie od tego, czy oglądamy film, program rozrywkowy czy mecz. Funkcjonalność urządzenia poprawiają: zgodność z większością popularnych formatów A/V, po dwa gniazda HDMI i USB, wbudowane tunery telewizyjne i nie najgorsze głośniki. Musimy się jednak pogodzić z brakiem systemu Smart TV.

Hyundai FL50272

Designerski Samsung UE40K5100
Nasza kolejna propozycja to nie lada gratka dla estetów. Samsung UE40KS5100 to nie tylko doskonałe kolory i krystaliczna czystość obrazu na 40-calowym ekranie, ale też – a może przede wszystkim – rewelacyjny wygląd. Podczas gdy sklepy pełne są wyglądających dokładnie tak samo odbiorników, Samsung postanowił nieco się wyłamać. Jego nowy model ma unikatowy styl, który można by opisać jako „nowe retro”. Proste, klasyczne kształty, metalowe nóżki i tylko jeden kabel – to wszystko sprawia, że telewizor świetnie wkomponowuje się w wystrój salonu i sam w sobie pełni funkcję dekoracyjną. Co jednak ważne, zabiegi estetyczne w żaden sposób nie odbiły się na jakości obrazu i dźwięku.

Samsung UE40K5100

Kwintesencja nowoczesnego telewizora w Panasonic TX-40DS500E
Jaki powinien być nowoczesny telewizor? Właśnie taki jak Panasonic TX-40DS500E, który jak na tę kategorię cenową potrafi naprawdę dużo. Dzięki adaptacyjnemu ściemnianiu oferuje doskonałą jakość obrazu o bardzo wysokim kontraście. Rozdzielczość Full HD na 40-calowym ekranie to z kolei gwarancja dużej szczegółowości. Obraz jest także płynny, nawet podczas najszybszych akcji na boisku czy scen pościgów. Nie mniej ważna jest też funkcjonalność. Telewizor daje dostęp do dziesiątek aplikacji internetowych i pozwala bez najmniejszego problemu przesyłać treści ze smartfona lub tabletu na duży ekran. W dodatku to Ty decydujesz o tym, jak wygląda ekran główny – możesz dostosować go do własnych potrzeb i preferencji.

Panasonic TX-40DS500E
Nie trzeba wydawać majątku, by postawić w salonie idealny dla siebie telewizor. Jak widać po naszych propozycjach, niezależnie od tego, na czym najbardziej nam zależy, jesteśmy w stanie znaleźć coś dla siebie. Tym bardziej że wybór w tej kategorii cenowej jest naprawdę niemały.

Źródło: http://www.komputronik.pl/poradniki/jaki-telewizor-do-2000-zl-top-5/