Aplikatory wieloigłowe Lyapko

Mamy tylko jedno życie i jedno ciało, dlatego powinniśmy jak najlepiej o nie zadbać, by służyło nam w przez wiele lat. To nasza świątynia, która jest niezwykle krucha i pozostawiona sama sobie może zacząć się niszczyć. Kiedy zaczyna nam doskwierać jakikolwiek ból, jest to sygnał, że dzieje się coś niepokojącego. Ze wszystkim jednak możemy sobie poradzić.

Doskwiera ci ból kręgosłupa, mięśni, stawów czy głowy? Wypróbuj aplikatory wieloigłowe Lyapko, które pomogły już niejednej osobie, borykającej się z problemami zdrowotnymi.

Dla zdrowego i odprężonego ciała

Czym są właściwie aplikatory wieloigłowe Lyapko? To przede wszystkim elastyczne wałki i maty, które posiadają igły wykonane z cynku, miedzi, niklu, srebra i żelaza. Są to metale niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Przy kontakcie ze skórą nie uszkadzają jej. To wszystko dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu igieł, które posiadają wypustki ograniczające, zabezpieczające skórę. Nie powodują żadnych skutków ubocznych.

Jednym z takich masażerów jest http://www.domasazu.pl/aplikator-walek.html. Wykorzystuje się go do całego ciała. Zarówno pleców, pośladków, lędźwi, jak i klatki piersiowej, brzucha, kończyn, głowy, miękkich stawów kończyn, nadgarstków, stóp, a także twarzy. Regularne stosowanie zapewni piękny owal twarzy, pomoże w podniesieniu drugiego podbródka, a nawet pozwoli uzyskać efekt liftingu. Po masażu twarzy wałkiem bardzo dobrze przyswajane są kremy i maseczki.

Wałek wieloigłowy pozwala usuwać skurcze i wszelkie bóle (przy nerwobólach nerwu trójdzielnego i zapaleniu nerwu twarzowego). Dzięki niewielkiemu rozmiarowi jest polecany także do stosowania wokół miejsc po urazach, zrostów pooperacyjnych, złamań, wokół żylaków.

Może być także stosowany jako środek do walki z cellulitem. Wałek jest zalecany również do zabiegów wyszczuplających. Terapia wałkiem pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Maty i wałki wieloigłowe dla każdego

Aplikatory wieloigłowe to niezwykle proste w użyciu urządzenia. W pełni bezpieczne, nieinwazyjne, a przy tym efektywne. Stosowane są zarówno w warunkach domowych, jak i w specjalistycznych gabinetach masażu.

Piłka „Jeżyk” będzie idealna w celu przywrócenia funkcji motorycznych stóp, dłoni czy palców, do usuwania przykurczów mięśniowo-stawowych, po urazach czaszkowo-mózgowych, po udarach, przy uszkodzeniach nerwów obwodowych, w napięciach stresowych i wiele więcej.

Aplikator „Duet” sprawdzi się do stosowania w okolicy kręgów szyjnych, piersiowej i krzyżowo-lędźwiowej części kręgosłupa i innych mniejszych powierzchniach na ciele.

Aplikator-pas „Zdrowie” natomiast pomaga w leczeniu i profilaktyce różnych schorzeń, usuwa bóle kręgosłupa, stawów i mięśni, pozwala szybciej zregenerować siły po dużych obciążeniach fizycznych, zapewnia przyspieszenie powrotu do zdrowia.

To tylko kilka z wielu aplikatorów wieloigłowych Lyapko. Nie wiesz, jaki aplikator dopasować do swoich potrzeb? Zajrzyj na http://www.domasazu.pl/category/masazery-aplikatory-wieloiglowe. Znajdziesz tu szeroki wybór mat i wałków. Każdy z tych elementów nadaje się do innych części ciała.