Gwarantomat – prosty sposób na zebranie wszystkich gwarancji i rachunków

Nikt z nas nie lubi bałaganu. Zawsze chcemy mieć wszystko uporządkowane, by z łatwością znaleźć to, czego szukamy. Niestety, nie ułatwiają nam tego sterty dokumentów, paragonów, faktur czy gwarancji. Zwykle nie mamy dla nich konkretnego miejsca i przechowujemy je w nieporządku. Kiedy jednak chcemy zareklamować produkt i musimy znaleźć dokumenty gwarancyjne do naszego portfela, butów czy suszarki – przetrząsamy całe mieszkanie w ich poszukiwaniu. By temu zapobiec powstał Gwarantomat. Nowoczesny system, który raz na zawsze pomoże uporać się z piętrzącymi dokumentami.

Czym jest Gwarantomat?

Gwarantomat to system, który powstał, by pomóc zebrać w jednym miejscu, uporządkować i posegregować dokumenty kupna-sprzedaży, umowy konsumenckie oraz zapewnić monitoring upływającego okresu gwarancji. System bowiem informuje nas o nim na adres e-mail oraz poprzez wiadomość SMS. Dzięki temu będziemy mogli w końcu cieszyć się porządkiem w dokumentach zarówno w domu jak i miejscu pracy. Oprócz rachunków, gwarancji i faktur Gwarantomat pozwala również gromadzić inną dokumentację, taką jak na przykład umowy na Internet i telefon.

Sprawdź jak to wygląda w praktyce. Poniżej przedstawiamy przykłady produktów dodanych do Gwarantomatu:

gwarantomat-dokumenty

Prosta obsługa i niezwykła funkcjonalność – Gwarantomat

Gwaratomat cechuje się po pierwsze niezwykle prostą obsługą – pozwala na posiadanie gwarancji, rachunków i faktur zawsze w zasięgu ręki dzięki aplikacji na telefon. W łatwy sposób zgromadzimy tam wszystkie potrzebne dokumenty. Jest to również bardzo funkcjonalne narzędzie, które pozwoli stworzyć kategorie produktów i usług, a następnie dopasować je według swoich potrzeb. Skanujemy barcode, a produkt już za kilka chwil pojawia się w systemie. Dzięki temu nie będziemy musieli co chwilę sprawdzać w dokumentach, czy okres gwarancyjny się już skończył – przypomni nam o tym Gwarantomat.

Rosnąca liczba rachunków, gwarancji, faktur i innych dokumentów zaczyna cię przytłaczać? Zapewniamy, że jeśli zaczniesz korzystać z Gwarantomatu nie będziesz chciał już wracać do poprzedniego sposobu przechowywania dokumentów. Przetestuj go – to nic nie kosztuje!