Internetowy sklep z częściami EBMiA.pl

Pracujesz z maszynami CNC? A być może jesteś właścicielem firmy, która pracuje na takich maszynach? Zapewne wiesz doskonale, jak kończy się to, gdy maszyna się popsuje. Czasem cała firma potrafi przestać działać, do momentu naprawy usterki. Aby sprawnie i szybko naprawić taką maszynę, zgłoś się do firmy Akcesoria CNC.

Akcesoria CNC to przedsiębiorstwo powstałe w Augustowie. Działamy od 2005 roku,a kilka lat temu otworzyliśmy sklep internetowy embia.pl. Na nim możesz znaleźć dosłownie wszystko, co tyczy się maszyn, automatyki, robotyki czy pneumatyki. Sprowadzamy i sprzedajemy maszyny, części do maszyn, moduły maszyn i narzędzia. Nie ma dla nas zamówienia, którego nie będziemy w stanie zrealizować. Stawiamy na skuteczność i efektywność. A co sprzedajemy?

Są to takie rzeczy jak: elementy mechaniki, automatyki, sterowania numerycznego CNC – https://www.ebmia.pl/sterowanie-maszyn-c-287.html , pneumatyki, silniki elektryczne, przekładnie, profile aluminiowe, tworzywa sztuczne, węże techniczne oraz wiele innych części. Tworzymy sterowniki numeryczne oraz inne systemy sterowania, dostosowane do Twoich potrzeb. Ponadto prowadzimy sprzedaż narzędzi takich jak: frezy https://www.ebmia.pl/narzedzia-stolarskie-frezy-uchwyty-c-1805_4673_4946.html, gwintowniki, narzynki, noże tokarskie, wiertła, oprawki narzędziowe, narzędzia pneumatyczne, tarcze ścierne.

Sterowniki

U nas znajdziesz dosłownie wszystko, i to tylko i wyłącznie od najlepszych producentów. Sprowadzamy produkty z rodzimego rynku, ale i z zagranicznego. Firmy z którymi współpracujemy to: GATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL i wiele innych. Wybieramy je, ponieważ są one sprawdzone i cieszą się Państwa uznaniem. A naszym celem jest dostarczać Państwu najwyższą jakość produktów.

łożyska

Poza jakością produktów, stawiamy również na jakość obsługi klienta.

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza, chętnie pomoże Państwu i odpowie na Państwa pytania. Jeśli istnieje jakiś problem, wątpliwość, bądź sugestia – zawsze zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc. Do dziś w swojej ofercie posiadamy ponad 100 tysięcy produktów, a ilość zaufanych klientów to ponad 20 tysięcy. To jest gwarancja naszej jakości i w te stronę nasze przedsiębiorstwo pragnie się rozwijać.

Stawiamy na Państwa i na nasz asortyment. Jednym z naszych rozwiązań, jest również to, iż mogą Państwo składać zamówienia przez stronę internetową, mailowo, telefonicznie
oraz osobiście. Mamy świadomość tego, iż każdy preferuje inne rozwiązania, dlatego staramy się im sprostać. Poprzez stałe poszerzanie naszego asortymentu posiadamy rzeczy potrzebne od najmniejszej śrubki, po największe maszyny. Dlatego to nas najczęściej i najchętniej wybierają Państwo do współpracy. Cieszy nas ten fakt niezmiernie i powoduje, że chcemy rozwijać się jeszcze bardziej! Zapraszamy serdecznie do kontaktu, do zapoznania się z ofertą oraz oczywiście do owocnej współpracy.

EBMIA