Jaki kupić monitoring HD-CVI?

Monitoring HD-CVI to nowość wśród wideorejestratorów. Jest to pierwsza technologia umożliwiająca transmisję danych telemetrycznych po kablu koncentrycznym. Innowacyjne rozwiązanie firmy BCS zmienia oblicze analogowych systemów monitoringu.

hd-cvi

Transmisja wideo

Nowoczesna technologia oferuje wyjątkową rozdzielczość rejestrowanego obrazu i jej przesył w formacie 1080p lub 720p. Dzięki temu może być wykorzystywany w każdych warunkach. Dodatkowo obraz docierający do monitora jest obrazem czasu rzeczywistego,
a umożliwia to nieskompresowana modulacja analogowa. Wszystko to sprawia, że możemy dostrzec jeszcze więcej detali niż przedtem.

kamery hd-cvi

Transmisja danych telemetrycznych

Jedną z głównych zalet tego systemu jest dwukierunkowa transmisja danych telemetrycznych. Dzięki temu mamy możliwość komunikacji z kamerami, zdalnego sterowania nimi. Pozwala to na kontrolę ustawienia ostrości, wykonywania ruchu, nawigowanie w menu OSD czy nawet wywołanie alarmu z poziomu kamery.

Zasięg

Imponujący w systemach BCS HD-CVI jest także zasięg. Mówimy tu o nawet 500 metrach, a więc odległościach, które pozwalają nam na użycie kamer na naprawdę dużych obiektach.

rejestratory hd-cvi

Kompatybilność

Kamery BCS HD-CVI mogą współpracować z tradycyjnymi rejestratorami analogowymi (tzw. DVR). Warto jednak pamiętać, że w przypadku braku specjalnego rejestratora CVI ich funkcjonalność, jakość obrazu czy transmisja danych mogą być zaburzone, a pełne wykorzystanie ich możliwości można uzyskać jedynie przy podłączeniu do rejestratora CVI.

Montaż

Absolutna prostota i intuicyjność. Nie potrzeba zaawansowanych konfiguracji niczym monitoring IP, a więc oszczędzamy czas i pieniądze. Pozwala to na jak najlepsze rozmieszczenie kamer i dostosowanie ich do naszych potrzeb.

 

Artykuł dostarczył sklep Montersi.pl specjalizujący się w sprzedaży monitoringu HD-CVI, systemów alarmowych oraz oferuje profesjonalne Switche PoE – https://www.montersi.pl/switche-poe-do-monitoringu

montersi