Pokaz fajerwerków na weselu – najlepsza atrakcja na ten wyjątkowy dzień

Sezon weselny na dobre rozpocznie się wiosną. Jeśli jednak w niedługim czasie planujecie swój ślub, już teraz pomyślcie o atrakcjach, które będą towarzyszyły temu wyjątkowemu dniu. Wybór jest naprawdę ogromny! Od nietypowego pierwszego tańca, czy upominków dla gości, przez fotobudkę lub wypuszczanie lampionów, aż po spektakularny pokaz fajerwerków.

Chociaż dla większości z nas fajerwerki kojarzą się z nocą sylwestrową, mogą być również niepowtarzalną atrakcją podczas wesela. Z pewnością pozostaną w pamięci Waszej i Waszych gości na długi czas. Chcecie dowiedzieć się jak wygląda taki pokaz? Zapraszamy do lektury.

Fajerwerki na wesele – co i jak?

Chcecie zorganizować pokaz fajerwerków na weselu, ale nie macie pojęcia, jak się do tego zabrać? Pamiętajcie, nigdy nie róbcie tego samodzielnie. Podejmijcie współpracę z profesjonalną firmą, która zajmuje się tym na co dzień. Dzięki temu przedstawienie będzie bezpieczne i niezwykle efektowe. Przygotowując je, doświadczeni pirotechnicy biorą pod uwagę zarówno miejsce, gdzie odpalane są fajerwerki, ukształtowanie terenu, jak również ilość gości oraz ich zlokalizowanie. Ważny jest także styl, w jakim odbywa się wesele oraz godzina pokazu. Chcecie dowiedzieć się więcej i zapoznać się z całym wachlarzem pirotechnicznych atrakcji? Zajrzyjcie na: http://pyro-tech.pl/pokazy-fajerwerkow-oferta/pokazy-weselne/.

Jak wygląda pokaz pirotechniczny na weselu?

pokazy

 

Do realizacji pokazów pirotechnicznych używa się specjalnych, profesjonalnych ładunków, które będą strzelały w rytm wcześniej dopasowanej muzyki. Pokaz fajerwerków jest niepowtarzalny – każdy jest dostosowany do upodobań oraz wymagań Pary Młodej i tworzony przez najlepszych pirotechników.

Taka atrakcja jest najczęściej niespodzianką dla gości i odbywa się około godziny 22, jeszcze przed oczepinami. W wyznaczonym czasie wszyscy weselnicy proszeni są o wyjście na zewnątrz i udanie się w określone miejsce. Tam czeka już gotowy zespół pirotechników, którzy rozpoczynają swój pokaz. Zawsze jest on ogromnym zaskoczeniem i wywołuje zachwyt u wszystkich gości.

Pokazy pirotechniczne na wesele

Każdy pokaz fajerwerków jest objęty ubezpieczeniem OC, stąd w przypadku wystąpienia jakichkolwiek szkód, zapewniona zostaje ochrona. By zagwarantować pełne bezpieczeństwo, firma wykonująca przedstawienie dokonuje wcześniej weryfikacji miejsca. Co więcej, jeśli zdecydujecie się na współpracę z profesjonalnymi pirotechnikami, to oni zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z pokazem, a także powiadomieniem odpowiednich służb. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej lub skontaktować się w celu umówienia terminu pokazu, zajrzyjcie na http://pyro-tech.pl.