Profesjonalne szafy chłodniczo mroźnicze jako doskonałe wsparcie dla biznesu

Dzisiejszy rynek chłodziarek i zamrażarek to nie tylko produkty przeznaczone do zastosowania w gospodarstwach domowych. To także segment profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązań, które dedykowane są do sektora biznesowego. Klienci komercyjni mają swoje wymagania – w związku z tym, urządzenia w tej kategorii powinny charakteryzować się niezawodnością, a także szeregiem parametrów umożliwiających naprawdę swobodne stosowanie. Marka Liebherr stawia właśnie na połączenie profesjonalizmu i nowoczesności.

Produkt dla wymagających

Na stronie liebherr.aged.com.pl można znaleźć szafę chłodniczo mroźniczą opatrzoną symbolem Liebherr GN 2/3. To produkt, który będzie w stanie dopasować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców. Pierwszym atutem, który przemawia za tym stanowiskiem jest fakt, że ten model ma najwyższą klasę energetyczną. Dodatkowo, ważna informacja dla osób zainteresowanych zakupem – w ramach programu PolSEFF2, można skorzystać z 10% bezzwrotnej dotacji w finansowaniu zakupu.11

Kolejne korzyści

Warto zwrócić uwagę również na inne parametry, które czynią to urządzenie naprawdę dobrym wyborem. Przede wszystkim, wspomnijmy o bardzo dużej pojemności użytkowej: w tym modelu wynosi ona aż 345 litrów, co pozwala na swobodne przechowywanie dużych ilości mrożonych oraz chłodzonych produktów. Odpowiednio – 240 litrów w części chłodzącej oraz 105 litrów w części zamrażarki. Poziom szumu to jedynie 52 decybele, w związku z powyższym praca tego modelu nie będzie kłopotliwa dla otoczenia. Obudowę i drzwi tej szafy chłodniczo mroźniczej wykonano ze stali szlachetnej, co dodatkowo gwarantuje doskonałą ochronę przed oddziaływaniem czynników mogących powodować uszkodzenia zewnętrzne. Co do kontroli temperatury, jest to wygodne ze względu na wykorzystanie zewnętrznego cyfrowego wskaźnika. Kontrola tego parametru jest wygodna, a jak wiadomo, odpowiednia temperatura jest niezwykle ważna dla prawidłowego przechowywania produktów.

Idealna dla gastronomii

Szafa chłodniczo mroźnicza Liebherr GN 2/3 to rozwiązanie doskonałe dla różnych gastronomicznych lokali. Wiadomo, że prawidłowe i wydajne przechowywanie, w tym także chłodzonej i mrożonej żywności, jest kluczowe dla późniejszego przygotowywania potraw. Jednocześnie warto też podkreślić, że tutaj mamy do czynienia z profesjonalnym urządzeniem wysokiej klasy, które będzie idealnie spełniało swoją rolę przez wiele lat. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie:: liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-profesjonalne/szafy-chlodniczo-mroznicze/.