Szpilki na karnawał – trendy 2017

High Style Footwear Fashion Heels Female Shoes

W czasie karnawału trzeba zaszaleć – zwłaszcza w stylizacji. Na karnawałową imprezę wszystkiego może być trochę więcej niż zwykle – zwłaszcza jeśli chodzi o buty! Jak zawsze w przypadku imprez… Stawiamy obowiązkowo na szpilki! Ale nie na zwyczajne, proste czarne – na trochę więcej.

Jeżeli twój styl jest bardziej wysublimowany i nie lubisz kolorowych, świecących sukienek możesz dodać swojej stylizacji „tego czegoś wyjątkowego” dzięki wyrafinowanym szpilkom. Jeśli należysz do grupy, która lubi eksperymentować z modą i zwłaszcza w karnawał poszaleć w garderobie – koniecznie musisz zadbać o szalone obuwie!

 

JAKIE SZPILKI NA KARNAWAŁ 2017?

163Wybór jest duży. Szpilki na karnawał nie muszą być koniecznie zamknięte. Teraz w modzie dozwolone jest w sumie wszystko. Sandały do rajstop – czemu nie! Najlepiej wyglądają do tego kompletnie kryjące rajstopy – na karnawał mogą być też brokatowe. Albo alternatywnie – delikatne kabaretki. Zadbaj o to, żeby twoje karnawałowe rajstopy dobrze zgrywały się ze szpilkami! A więc jakie te buty wybrać? Popatrzmy na możliwości.

AKSAMITNE SZPILKI
Aksamitne szpilki to hit tej zimy – były świetne na Święta, na Sylwestra i teraz na karnawał też sprawdzą się idealnie. Bardzo efektowne są szpilki ze świecącymi ozdobami. Aksamitne szpilki możesz kupić najtaniej właśnie teraz – na zimowych wyprzedażach!

SATYNOWE SZPILKI
Satynowe szpilki to alternatywa dla aksamitu – tak samo modne, tak samo szykowne. Super będą wyglądać do brokatowych rajstop. Nie muszą być koniecznie czarne – w czasie karnawału postaw na trochę koloru. Satyna jest bardzo delikatna, więc takie szpilki super sprawdzą się też potem – na wiosnę i lato, na przykład do sukienki na wesele.

METALICZNE SZPILKI
Metaliczne wykończenie to również jeden z największych trendów tej zimy. Wzrok przyciągają zwłaszcza szpilki metaliczne – super komponują się do różnych stylizacji. Rajstopy do takich szpilek? Efekt „Wow” osiągniesz z kabaretkami – na karnawałową imprezę możesz też poszukać takie z metaliczną nitką, które świetnie zgrywać się będą z butami.

OZDOBNE SZPILKI
Perły, kamyczki, broszki – wszystko co się świeci. Właśnie takie szpilki lubią kobiety. Największym hitem trendsetterek w tym sezonie są właśnie takie szpilki od Miu Miu. Ale też w niższej półce cenowej jest teraz spory wybór ozdobnych szpilek – idealne na karnawał, na randkę czy eleganckie wyjście.

Źródło: http://tematmoda.pl/szpilki-na-karnawal-2017/