Wszystko, co musisz wiedzieć o verva street racing 2019: program, atrakcje, uczestnicy


Wszystko, co musisz wiedzieć o Verva Street Racing 2019: program, atrakcje, uczestnicy

Verva Street Racing to największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce, które już od wielu lat przyciąga miłośników szybkiej jazdy z całego kraju. W tym roku impreza odbędzie się po raz kolejny i przygotowano wiele atrakcji dla publiczności. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, koniecznie zaznacz sobie datę tego wydarzenia w kalendarzu!

Program Verva Street Racing 2019

Impreza odbędzie się od 21 do 22 września na terenie Warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. W tym roku organizatorzy przygotowali bogaty program, który obejmuje wiele wyścigów, pokazów oraz konkursów. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 10:00.

Atrakcje dla publiczności

Verva Street Racing to dużo więcej niż tylko wyścigi samochodowe. Organizatorzy postarali się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Na terenie imprezy będzie można podziwiać najnowsze modele samochodów znanych marek, a także wziąć udział w konkursach i loteriach, gdzie do wygrania będzie wiele cennych nagród.

Ponadto, dla tych, którzy chcieliby poczuć adrenalinę na własnej skórze, zostanie przygotowany tor do driftu, gdzie zaproszeni goście będą mogli przejechać się u boku profesjonalnych kierowców. Nie zabraknie również pokazów akrobatyki samochodowej oraz możliwości przejażdżek tzw. „ride along” na torze wyścigowym.

Uczestnicy Verva Street Racing 2019

Na tegoroczną edycję Verva Street Racing z pewnością warto wybrać się ze względu na niezwykle wysoki poziom uczestników. Wśród nich znajdą się zarówno polscy kierowcy, którzy odnoszą sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą, jak i zagraniczne gwiazdy motorsportu. Będzie można zobaczyć znane nazwiska takie jak Robert Kubica czy Jenson Button.

Podsumowanie

Verva Street Racing 2019 to wydarzenie, które każdy fan motoryzacji powinien mieć na uwadze. Bogaty program, liczne atrakcje dla publiczności oraz udział znanych uczestników sprawiają, że jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w Polsce. Jeśli jesteś pasjonatem szybkich samochodów, nie może Cię tam zabraknąć!

Dodaj komentarz

Autor

Bartosz Kaczmarczyk – Miłośnik motoryzacji, z zawodu analityk biznesowy. Uwielbiający podróże i poznawanie innych kultur. Na codzień prowadzi małe przedsiębiorstwo i fascynującego bloga.