Zoomtak – klasa Premium wsparciem Twojego TV

Telewizory w początkowych latach, w których zaczęły pojawiać się w domach, stanowił wyznacznik swoistego luksusu i statusu społecznego. Z czasem upowszechniły się na tyle, że stały się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego domu. Taki stan rzeczy utrzymuje się do dnia dzisiejszego.

W czasach obenych telewizor przestał jednak być jedynie źródłem rozrywki, przygotowanej przez nadawcę telewizyjnego według, z góry ustalonego, planu. Dziś to telewidz decyduje o tym co chce oglądać i w jakim momencie, stając się panem i władcą programu telewizyjnego we własnym domu.

zoom2


Domowe centrum rozrywki


Telewizor może się jednak stać prawdziwym centrum domowej zabawy i rozrywki. Wszystko dzięki urządzeniom Smart Tv Box naszej marki Zoomtak. Co to za urządzenia? Prawdziwe kombajny możliwości, o jakie można rozszerzyć funkcjonalność domowego telewizora.

Wyposażone w najpopularniejszy na świecie system operacyjny Android pozwalają cieszyć się możliwościami znanymi z codziennego użytkowania telefonów typu smartphone. Możliwość połączenia się z internetem zapewnia dostępność do informacji w każdym momencie. Odtwarzanie plików audio i wideo sprawi, że telewizor stanie się jednocześnie wieżą stereofoniczną, jak i mini-kinem. A to jeszcze nie wszystko.

Zaimplementowanie w urządzeniu systemu Android pozwala na korzystanie ze wszystkich aplikacji znanych ze smartphonów. Daje to niezwykłe szerokie pole możliwości, ograniczonych praktycznie tylko chęciami użytkownika i ilością czasu, jaką dysponuje. Wszystko wsparte stabilnością działania, jakiej nie sposób doświadczyć w innych urządzeniach.

 


Zachęcamy do zapoznania się z recenzją produktu Zoomtak:


Podzespoły klasy premium


O możliwościach wydajnościowych urządzenia świadczą zarówno parametry podzespołów, jaki i jakoś komponentów, z jakich zostały wykonane. Dążąc do jak największych osiągnięć wydajnościowych nie zapomnieliśmy jednocześnie o zapewnieniu ich niezmiennie wysokiej jakości. Dzięki temu urządzenia Zoomtak działają stabilnie w każdej sytuacji.

Jeśli więc irytują Cię zawieszające się na ułamki sekund urządzenia, odbierające całą przyjemność, jaka powinna płynąć z ich wykorzystywania, to dobrze trafiłeś. Z Zoomtak Uplus 2017 tego typu bolączki nie mają miejsca. Czysta rozrywka, bez cienia problemów i rosnąca każdego dnia satysfakcja naszych klientów – taka dewiza przyświeca naszym produktom.


Jakość przez cały czas


zoomtresc

Chińskie produkty udające TV Boxy już po krótkim czasie użytkowania objawiają swoją mizerną jakość. Z Zoomtak Uplus 2017 zapomnij o tego typu problemach. Wykonana z trwałego plastiku obudowa zachowuje swój kształt i kolorystykę przez cały czas, bez względu na jego intensywność. Porty HDMI i USB nie luzują się i nie trzeszczą, nawet jeśli bardzo często podłączasz i odłączasz kable.

Nie trać więcej czasu na tanie, chińskie ćwierćprodukty. Sięgnij po Zoomtak i daj sobie maksimum rozrywki. Odwiedź koniecznie stronę http://www.zoomtakpolska.pl w celu zapoznania się ze szczegółami.